Слава Україні! Героям слава!

Привіт, співвітчизники!

Сьогодні я ходив на мітинг за підтримку Євромайдану в Ужгороді! Тисячі ужгородців стояли на Театральній площі й вимагали відставки теперішнього уряду, а в першу чергу Віктора Януковича!

Такої кількості жителів ужгорода я ще не бачив! Ні на день міста, ні на ярмарки, ні на інші мироприємства такої кількості людей не приходило. Всі стояли дуже дружньо та стримано, ніяких актів агресії та правопорушень помічено не було.

Скажу, що одразу видно як людей поєднує одна ідея. Не партія, не якийсь окремий лідер, а ідея!

Україна має бути вільною і демократичною!

uzhgorod-evromajdan-strajk-mityng

Взагалі… Як це було…

Вчора прочитав в інтернеті, що сьогодні страйк біля УМВС в Закарпатській області в 12:30 київського часу.

Сьогодні в 12:15 я стояв там! Стояв сам, нікого не було… Вирішив прогулятися поки інші підтягнуться. Пішов в напрямку облради. І виявилося що мітинг починається там.

Зразу кажу, я людина не партійна – я пропагандую свободу України! Біля пам’ятнику Т.Г.Шевченку стояли члени партії «Свобода». Я вирішив піти з ними.

Я підійшов до них і попросив прапор. Ніхто в мене не питав, хто я такий, чи з якою метою прийшов. Мене просто дружньо прийняли, та дали прапор! Ніякого підбивання людей боротися за партійні цілі не було. Людей закликали боротися за Батьківщину! Це мені й сподобалося в тих людях.

Там ми почекали до 12:25 і після порції націоналістичних гасел, ми пішли в напрямку УМВД.

Слава Україні! – Героям Слава! – лунало по дорозі, до місця призначення! Українські прапори розвіювалися на вітрі. Серйозно налаштовані люди йшли боротися за свою мету – за звільнення України від тиранії! Я пишаюся собою, що був в їхньому складі!

Ми близько 15 хв стояли під вікнами УМВС та закликали владу вийти до народу і приєднатися до нього. Далі пішли на площу Театральну, де розгортався мітинг Ужгородців за вступ в Євросоюз, та за імпічмент «президента».

На площі вже стояли люди. Їх було тисячі (не можу сказати точної кількості, але преса заявила що нас було більше ніж 2 тисячі!!!).
- Зека геть!
- Міліція з народом – муcора з уродом!
- Слава Україні! – Героям слава!

Ці гасла домінували на площі. Людям набридло терпіти! Вимагали виходу на сцену мера міста, але він не зявився.

Маленька дівчинка (3 роки) проспівала на сцені гімн України!!! Всі люди тихенько співали з нею, щоб її було чути. Публіка була вражена :) і я теж був вражений!

Далі ми пішли містом. Так, всі хто був на площі! Ми перекрили рух на площі Шандора Петефі, вулиці Швабській, та Проспекті Свободи – живою колоною з кілька тисяч рішучих ужгородців. Автомобілісти сигналили нам. Не через те що ми заважали руху! Вони махали нам через вікна в підтримку!

Після живого кола по місту, ми повернулися на площу, заспівали гімн України і мітинг на сьогодні був закритий.

Увага всім бажаючим! Завтра (2 грудня 2013 року) в місті Ужгород відбудеться черговий страйк! Місце зустрічі – площа Театральна. Не будь байдужим, вийди й борися! Ти робиш країну для себе й своїх дітей!!!

Дякую за увагу! Читайте наступні статті завтра після мітингу!

Pin It

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>