Мітинг в Ужгороді

Слава Україні!

Вчора (2 грудня), в місті Ужгород пройшов другий масштабний мітинг в сторону підтримки Євромайдану! Люди які не мають можливості поїхати в Київ, знову вийшли на вулиці щоб підтримати свою державу.

uzhgorod_strajk

На площі Театральній була в основному молодь, а саме студенти та школярі старших класів. Не бракувало й дорослого населення. Кількість страйкарів була вражаючою! Деякий час ми стояли на площі, потім пішли в ректорат УжНУ вимагати підтримки у ректора Ващука.  Ректор вийшов до студентів… Через крики “Зека геть!” (мова йшла не про Ващука, думаю здогадалися) його взагалі не було чути, та коли молодь вгамувалася, він все таки зміг сказати що підтримує нас, та майдан.

Потім всі пішли до дверей облради, та викликали на “бесіду” мера Ужгорода – Погорелова. Мер не вийшов. Ми вимагали зібрання депутатів облради на площі Театральній, та привселюдного і відкритого голосування “за” та “проти” Євромайдану. Зустріч була назначена на 14:00 київського часу.

Після цього, ми пішли на Театральну, чекати своїх депутатів. Ніхто не прийшов!

Почався запис на “ночівлю”. Велика кількість людей залишилася на площі на всю ніч.

Страйк в Ужгороді продовжується й сьогодні!

Pin It

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>